Polar minky sklep internetowy

Rozmowy na wszystkie tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Polar minky sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:44

Czy sklep, który oferuje tkani dla dzieci to dochodowy pomysł na biznes?

Właśnie ten esej ma wykazać, że każdy biznes dobrze przemyślany może przynieść zarobek jego inwestorom. Po pierwsze powinno się uświadomić fakt, iż sklep internetowy winien być dodatkiem do sklepu stacjonarnego, który sprzedaje podobny towar. W przedstawionym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. A, więc odradzam budowanie biznesu jedynie o sprzedaż w Internecie. Dużo ludzi zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Postaram się to objaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze winniśmy uwzględnić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych 2 latach przedsiębiorca może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po okresie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa składka ZUS to kwota 1100 zł za miesiąc.

Następny wydatek przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego marketing w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Wracający do promocji strony w Internecie. Powinno się wybrać frazy do pozycjonowania. Przykładowo dla polar minky sklep internetowy opłata za miesiąc to wydatek od 150 do 180 zł. Tego typu słów kluczowych musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego wydamy około 2 tysięcy zł za miesiąc. Do tego dochodzą inne koszty związane z reklamą. Należą do nich także marketing na forach, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep internetowy nie pojawią się z dnia na dzień. Dlatego w początkowej fazie należy pomyśleć o alternatywnym kanale sprzedaży oferowanych tkanin dziecięcych. Pomocne może być Allegro lub podobne platformy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty związane jest kolejnymi opłatami i to nie małymi. Koszt za wystawienie jednego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od wybranych opcji promocji. Więc każdy sam może sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości