Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na wszystkie tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Mam już przetłumaczoną stronę internetową i czas pomyśleć o reklamie w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka pytań , które wiążą się z tym tematem. Pierwsze to czy ciężko jest wypozycjonować stronę WWW na frazy tego typu: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki czas jest potrzebny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie poszukuje oferty firmy która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest wiele i sądzą, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypromować domenę na tego rodzaju frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności firmy, która zajmie się promocją strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jeżeli chodzi o trudność to są to ciężkie słowa kluczowe. Ale można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości