W którym miejscu dobrze naprawiają telewizory w Opolu

Rozmowy na wszystkie tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

W którym miejscu dobrze naprawiają telewizory w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:53

Witam. Jestem nieszczęsnym posiadaczem telewizora renomowanej firmy. Oczywiście tuż po upływie okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model TV jest dość wysoki, dlatego rzal go wyrzucać na śmietnik. Postanowiłem więc walczyć o niego i dać go do serwisu. Zaniosłem go już do jednego punktu naprawy lecz fachowcy w nim rozłożyli ręce. Czy możecie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Gdzie dobrze naprawiają TV w Opolu

Postautor: adriansola » 07 cze 2016, 16:03

Witaj. Od czego jest Internet. Wpisujesz na klawiaturze co ci potrzeba i zaraz otrzymujesz wyniki. Później telefonujesz do serwisów RTV i pytasz się, czy naprawiają tego rodzaju urządzenia. Jak zaczynają kręcić to należy ich sobie odpuścić. Jeżeli nic już nie mogłeś znaleźć to możesz także skorzystać z tego portalu: http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd/opole i tam poszukać ludzi oferujących serwis RTV w Opolu. Opcji jest sporo, lecz na początku trzeba pomyśleć nad tym co się robi. Pierwszy z brzegu punkt naprawy RTV w Opolu nie naprawi nowych modeli telewizorów. Trzeba odszukać taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości