Czy jest warto inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Rozmowy na wszystkie tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy jest warto inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Witam, firma zwiększa liczbę pracowników i w niedalekiej przyszłości musimy przenieść się do innego lokalu. Powszechnie wiadomo, iż takie pomieszczenia biurowe są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i musimy je od początku urządzić. Stąd moje pytanie czy opłaca się kupować takie meble: Obrazek - wyglądają świetnie na obrazkach. Lecz koszt ich kupna jest dość wysoki i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest dość ważny, lecz czy meble wysokiej jakości aż tak podnoszą efektywność zatrudnionych ludzi i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto kupować takie systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Cześć, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wystrój firmy jest bardzo istotny, lecz musi być dopasowany do portfela waszych kontrahentów. Jeżeli współpracujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą uważali, że wasze świadczenia są bardzo kosztowne i będą poszukiwać usług u innych podmiotów gospodarczych. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przerzucicie na swoich kontrahentów. W sytuacji, w której kooperujecie z większymi firmami, gdzie liczy się bardzo dobry wygląd biura, żeby was traktowali jako poważnego partnera to jak najbardziej trzeba kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od rodzaju klientów.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości