Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

Rozmowy na wszystkie tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Dzień dobry, poszukuje rzetelnego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Dzwoniłem do paru, lecz ceny są astronomiczne. Od 120 do 350 złotych za udrożnienie komina. Jak spytałem dlaczego taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Czym może się on różnić?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. 250 złotych za przeczyszczenie komina to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak udrażnia dwa przewody kominowe i wypisuje protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za to 150 zł. Jak nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedniego kominiarza to sprawdź na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na 100% znajdziesz dobrego fachowca. Ja przeważnie w taki sposób szukam firm do rozmaitych zleceń przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu WWW. Rzecz jasna zawsze przed wyborem przeczytam opinię o danym wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości